Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

kleopatra
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 01, 2020 7:23 am
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: kleopatra »

Zdecydowanie tak, ja też poczułam się dużo lepiej a nawet pozbyłam się kompleksów dzięki zabiegom jakie miałam w klinice artederm/pl/. Chciałam poprawić wygląd skóry, pozbyć się zmarszczek i wszystko to sie idealnie udało

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: Pigwa »

Ja jak tylko pojawiły się u mnie pierwsze zmarszczki zdecydowałam się na wypełnianie. Zabieg wykonywałam w renomowanej klinice pani doktor Jędrys dbajopiersi/pl/medycyna-estetyczna-i-laseroterpia/ . Tu pracują bardzo dobrzy specjaliści, którzy dobierają zabiegi dopasowane do potrzeb pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i oczywiście efektu zabiegu :)

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: bodo »

Warto na pewno korzystać z zabiegów laserowych. Można w ten sposób między innymi pozbyć się pajączków. Tutaj mediderm/com/pl/zabiegi/zabiegi-medyczne/laser-cutera sobie zerknijcie i poczytajcie na te temat. Nie da się ukryć, że popękane naczynka nie wyglądają zbyt dobrze na naszej twarzy. Poza tym problem polega na tym, że naprawdę trudno je zamaskować. Właśnie dlatego warto się ich pozbyć.
Ostatnio zmieniony pt lis 13, 2020 7:56 am przez bodo, łącznie zmieniany 1 raz.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: malinka »

Przyznam się, że jeszcze nie miałam okazji skorzystać, ale chętnie niedługo na coś się skuszę. W jednym miejscu znalazłam taki, zabieg jak zamykanie naczynek. A niestety mam z tym problem od długiego czasu, zwykłe kremy niestety nic nie dają. Może troszkę widoczność ich się zmniejszyła, ale mimo wszystko jeszcze są widoczne.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: pikawka »

Osobiście korzystam z wielu zabiegów,poprawiających nie tyle urodę co głównie sprawiających,że moje dłonie , stopy,twarz czy rzęsy są w lepszej kondycji,są odżywione i zadbane.Ciekawe zabiegi,a zwłaszcza polecany przez wiele celebrytek zabieg laminowania rzęs wykonuję w Warszawie w salonie medycyny estetycznej jadoreinstytut/com/warszawa/laminowanie_rzes Jest to zabieg bezpieczny dla oczu,trwa koło 1 godziny, a efekt utrzymuje się przez około 6 do 8 tygodni. Rzęsty są po nim odżywione,gęste i podkręcone, a dodatkowo dzięki nałożeniu na nie keratyny są też lśniące.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: zuzia852 »

Ja korzystałam do tej pory z liftingu twarzy i też z usuwania cellulitu, zabiegi te miałam kilka miesięcy temu wykonywane. Używali do tego takich urządzeń jak tutaj shar-pol/pl/produkty/urzadzenia-sprzet-do-medycyny-estetycznej/ macie, zabiegi był bezinwazyjne co było dla mnie ważne. Także wam też to polecam.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: Android »

Jak dbasz o swoje ciało to dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy fizjoterapeuty który ma wiele możliwości jak masaże czy drenaże limfatyczne fizjoterapeuta-dawidwaloski/pl/drenaz-limfatyczny/ które znacząco zniwelują wszelkie obrzęki i przywrócą pełną motorykę ciała. Oczywiście musi on być wykonany przez specjalistę jak wskazany wcześniej bo tylko wtedy przyniesie pożądany efekt.

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: Samanta »

Ja miałam straszne problemy z cerą i postanowiłam wybrać się do specjalisty. Okazało, się że to problemy dermatologiczne więc zwykłymi kosmetykami się ich nie pozbędę. Znajoma z pracy poleciła mi klinikę w której zajmują się takimi sprawami. Jak dla mnie m-clinic.eu/oferta/dermatologia to wspaniałe miejsce.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: chorobo »

Jeśli chodzi o mnie, to ja korzystałam już z wielu różnych zabiegów. Ostatnio nawet zapisałam się na labioplastyke do dr Emilii Sitkiewicz, która przyjmuje w klinikagalena/pl/. Znacie to miejsce? Poleciła mi och moja koleżanka, która wykonywała u nich liposukcje i jest bardzo zadowolona z efektów.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: violet »

Nie wiem, jak mam to powiedzieć, ale na pewno będę sprawdzać, czy guzowatość nosa przyczyny ma też hormonalne. Moja siostra, zawsze taka ładna dziewczyna, zaczęła mieć z tym problemy i ja chcę jej pomóc. Wiem, że to nie będzie takie łatwe, ale spróbować muszę. W końcu takie coś nie może jej zabierać młodości i życia. Na pewno to wiecie, prawda?


ODPOWIEDZ