Basen z przeciwprądem

Bordo
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:54 am
Basen z przeciwprądem

Post autor: Bordo »

Od jakiegoś czasu pływam dla zdrowia. To bardzo dla mnie bardzo ważne, pomaga w rehabilitacji. Rozważam na wiosnę instalację basenu z przeciwprądem, cos takiego jak tu: basenispa/pl/kategoria-produktu/swimspa/. Czy macie jakieś opinie? Warto, czy lepiej chodzić na zwykły basen (tak długo, jak zdołam)?

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Basen z przeciwprądem

Post autor: lunka »

Ja zainwestowałam w basen ogrodowy, wbudowany w ziemię - polecam takie rozwiązanie! Trzeba jednak pamiętać o dodatkowych kosztach, które się ponosi przy zadaszenia basenowe Co prawda nie jest to obowiązkowe, ale lepiej się tym zainteresować.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Basen z przeciwprądem

Post autor: bodo »

Na stronie Dobre Baseny znajdziecie ciekawą ofertę, jeśli chodzi o różnego rodzaju baseny ogrodowe. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Propozycji jest wiele. Myślę, że warto przede wszystkim stawiać na jakość i profesjonalne rozwiązania, aby móc się relaksować w swoim ogrodzie.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Basen z przeciwprądem

Post autor: zuzia852 »

Taki basem w ogrodzie to jest coś co ja od zawsze chciałam mieć u siebie i niedawno dopiero udało się to zrealizować. Tutaj oltre/pl/t/sto%C5%82y-technorattan patrzę na ofertę stołów ogrodowych bo jego też muszę zamówić dość szybko aby był na imprezy ogrodowe gotowy.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Basen z przeciwprądem

Post autor: sofia11 »

Też myśle o basenie w ogrodzie. Na dollo/pl/czym_umyc_basen_stelazowy_przed_i_po_sezonie.html znalazłam świetne baseny oraz wskazówki jak o nie dbać! Warto się z nimi zapoznać żeby woda nie robiła się zielona. Wbrew pozorom nie trzeba jej co chwilę wymieniać.


ODPOWIEDZ