Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: malinka »

Ja kupuję w ekologicznych sklepach, a niektóre sama pozyskuje ponieważ mam gospodarstwo. Właśnie planuje kupić sobie pasieki, ponieważ chciałabym pozyskiwać naturalny miodzik. Dowiedziałam się wstępnie już gdzie, co mogę zakupić. Na stronie slusarstwo-pietrzak/pl/produkty/zasuwki-na-wylot-ula/ przykładowo dostępna jest zasuwka do ula.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: menni »

pełno jest sklepów online z artykułami spożywczymi. Moim ulubionym jest ten bee/pl/9184-melasa. Od początku pandemii robię zakupy w nim i jestem bardzo zadowolona z cen i czasu dostarczenia przesyłki.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: bubaa »

Ja stawiam przede wszystkim na wysoką jakość produktów. Im bardziej naturalne i pozbawione chemii tym lepiej, unikam też żywności mocno przetworzonej. Często sięgam po naturalne oleje, takie nierafinowane i tłoczone na zimno. Duzy ich wybór znajdziecie w sklepie olejewielkierychnowo/pl/. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, szybka wysyłka i sympatyczna obsługa. warto kupować ze sprawdzonych źródeł :)

PatrycjaMorales
Posty: 17
Rejestracja: pn cze 22, 2020 8:25 pm
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: PatrycjaMorales »

Zazwyczaj przez internet.

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: Niko_dem »

Produkty bio znaleźć teraz można w większości supermarketów. W leclercu maja ogromny wybór produktów ekologicznych i ja zazwyczaj tam robię zakupy. Często też zamawiam przez ich sklep internetowy leclerc-online/pl/ który dowozi zakupy na terenie Warszawy. Taka forma robienia zakupów spożywczych pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i niejednokrotnie pieniędzy, bo kupujemy tylko to co rzeczywiście jest nam potrzebne.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: Mella »

Jeśli zdrowa i smaczna dieta to zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę przygotowaną przez sklep internetowy - bio-sklep24/pl/makaron-gryczany-c-1521_1910_1943.html w którym będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji, jeżeli chodzi o makarony, ale również innego typu żywność bio. My od zeszłego roku więcej uwagi przykładamy do zdrowia, dlatego systematycznie zamawiamy sobie u nich produkty spożywcze. Tym bardziej, że nie jest to drogie a mamy pewność że jemy to co jest nam w pełni potrzebne.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: malinka »

Jest wiele miejsc, gdzie można kupić zdrową żywność. Dzisiaj mamy eko sklepy online i stacjonarnie też.... Warto z nich korzystać. Ja ostatnio z artykułu dietly/pl/blog/zelazo-wlasciwosci-dzialanie-zrodla dowiedziałam się jak ważne jest żelazo dla naszego zdrowia. Koniecznie sobie poczytajcie.... Warto wiedzieć takie rzeczy.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: Iskra »

A może pytanie trochę z innej beczki - jak przechowujecie zdrowe jedzenie? Korzystanie z jakichś dodatkowych produktów? Ja ostatnio zastanawiałem się nad zakupem tego https://www.efekt.eu/oferta/piekarnictwo . Podobno takie woreczki są po prostu rewelacyjne. Mieliście kiedyś okazję korzystać z tego? Dajcie znać.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: gitarka »

W celu zakupu naturalnej żywności możesz też odwiedzić ekologiczny sklep internetowy od-natury/pl/ . U nich znajdziesz też naturalne kosmetyki, suplementy oraz zioła. Warto się zapoznać z ich ofertą.

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: charakterna »

Pewnie, że kupuję zdrową żywność, a na pewno staram się kupować... Teraz w planach mam kupić sobie olej rzepakowy tłoczony na zimno do smażenia , który można wykorzystać czy też do różnych innych celów. Co ważne jest on bardzo cenny dla naszego organizmu. Zawiera przydatne właściwości.


ODPOWIEDZ