Oświetlenie

blobers
Posty: 14
Rejestracja: ndz lis 01, 2020 7:09 pm
Oświetlenie

Post autor: blobers »

Muszę wam powiedzieć że taki spectrumsmart/pl/ sklep z inteligentnym oświetleniem to strzał w dziesiątkę. Mają tu wszystko. Sterowanie oświetleniem, inteligentne żarówki czy żarówki wi fi. Moim zdaniem koniecznie powinniście tu zajrzeć

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Oświetlenie

Post autor: bodo »

Sklep z oświetleniem znajdziecie pod tym adresem elmarco/pl/oferta/miejsce-uzytkowania-zewnetrzne/parkingi . Jest tam wiele ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Myślę, że warto kupować w sprawdzonych miejscach. Lampy muszą być solidne i przede wszystkim dopasowane do konkretnych potrzeb i możliwości finansowych.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Oświetlenie

Post autor: menni »

Ja się zastanawiam jakie oświetlenie do łazienki wybrać i po lekturze artykułu kb/pl/porady/tasmy-led-w-lazience-co-wybrac-_wp20/ pomyślałam by wykorzystać taśmy led jako oświetlenie dodatkowe, wprowadzające nastrój. Co o tym sądzicie? Dobry pomysł?

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Oświetlenie

Post autor: treska »

Skoro już mowa o oświetleniu, to mnie ostatnio zaczął zastanawiać inteligentny włącznik światła i myślę o zakupie takich wlączników do swojego mieszkania. Może ktoś z was też się na nie zdecydował i może wypowiedzieć się nieco szerzej na ten temat? Byłabym naprawdę bardzo wdzięczna!

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Oświetlenie

Post autor: charakterna »

Zdecydowanie warto byłoby też odwiedzić sobie epstryk/pl, który oferuje oświetlenie ogrodowe, czy też do domu. Tam wybór macie naprawdę ogromny i zróżnicowany, tak samo jak i ceny. Można dostać coś tańszego, a można dostać coś całkiem drogiego. Także warto przyjrzeć się ich pełnej ofercie.

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Oświetlenie

Post autor: Alka »

Oświetlenie to nie tylko element funkcjonalny, ale też dekoracyjny. Dobrze oświetlone wnętrze będzie prezentować się dużo lepiej. A punkty świetlne zamontowane w odpowiednim miejscu mogą podkreślić charakter wnętrza. Fajnym rozwiązaniem są na przykład takie candellux/com/pl/pl/products/oprawa-stropowa-candellux-outlet-2276302-13833.html oprawy stropowe, idealne do montażu w wielu miejscach. Łazienka, kuchnia, przedpokój i nie tylko.

izka
Posty: 28
Rejestracja: pt mar 05, 2021 1:16 am
Re: Oświetlenie

Post autor: izka »

Wiele ciekawych i niezwykle pomocnych informacji dotyczących oświetlenia parkowego na pewno znajdziecie tutaj wszystkodobudowydomu/pl/stylowe-lampy-parkowe-wybieramy-oswietlenie-do-parku/ . Myślę, że warto na spokojnie się tam rozejrzeć. Przede wszystkim plusem jest to, że można się tam dowiedzieć, które lampy będą najlepsze. Macie więc pewność, że postawicie na najlepsze rozwiązanie i nie będziecie przepłacać.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Oświetlenie

Post autor: bodo »

Myślę, że warto tutaj macodesign.eu/lampy_podlogowe.html się rozejrzeć za idealnym rozwiązaniem. Mają tam wiele ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Taka lampy nie tylko są ciekawym dodatkiem, ale również fajnie oświetlają pomieszczenie. Rozejrzyjcie się koniecznie na tej stronie.

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Oświetlenie

Post autor: Erin »

Jeśli chodzi o oświetlenie to oczywiście każdy szuka jak najlepszego i nowoczesnego rozwiązania dla siebie. I ja także szukałam czegoś takiego bardziej nowoczesnego. I tak między innymi udało mi się znaleźć takie listwy oświetleniowe oswietleniowki/pl/listwy-led-oswietleniowe-sufitowe,c161.html i to w dodatku sufitowe. A dzięki temu można nadać zupełnie innego charakteru naszemu wnętrzu.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Oświetlenie

Post autor: Franczeska »

Ja uważam, że w dzisiejszych czasach najlepiej jest stawiać na wysokiej jakości oświetlenie ledowe. Jeśli interesuje Was na przykład profil aluminiowy do led, to polecam zapoznać się z ofertą firmy TopMet na stronie internetowej topmet/pl/pl/oprawy-oswietleniowe/. Firma ta zajmuje się takim oświetleniem od wielu już lat, więc jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy :)


ODPOWIEDZ