Co na prezent?

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Co na prezent?

Post autor: Iskra »

Kompletnie nie wiem co kupić bratu na urodziny. Myślałem może o jakiejś broni palnej. Niby tutaj https://racegun.pl/pl/c/Strzelby-gladkolufowe/19 mają dobre ceny, jak i jakość. Robiliście tam może kiedykolwiek zakupy i jesteście w stanie coś tutaj doradzić? Jak u nich z wysyłką? Jest szybka? Zależy mi bardzo na czasie.

zawadzka
Posty: 31
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:29 pm
Re: Co na prezent?

Post autor: zawadzka »

Zakup prezentu to nie jest łatwa sprawa,zawsze jest to dość problematyczne.Nigdy nie wiadomo,czy nasz podarunek ucieszy,czy zadowoli, a może rozzłości bliską nam osobę.Poszukując inspiracji,porady,wsparcia w tym temacie,warto odwiedzić serwis Ceneo,tylko na nim znajdziesz spory wybór najróżniejszych produktów w różnych cenach.Jest na nim elektronika,gadżety ,produkty dla sportowców,informatyków,miłośników zwierząt,nauki,medycyny,a nawet auta takie jaki Kia Sportage ceneo/pl/Samochody_osobowe/Marka:Kia/Model:Sportage.htm Toyota RAV4, Hyundai Tucson czy Volvo XC 60

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Co na prezent?

Post autor: bodo »

Tutaj megadron/pl/pl/products/dron-podwodny-chasing-m2-100m-24963.html macie namiar na sklep, gdzie można zakupić różnego typu drony podwodne i tradycyjne. Wybór jest naprawdę ogromny. Myślę, że taki upominek spodoba się praktycznie każdemu, kto lubi nowinki technologiczne. Trzeba przede wszystkim stawiać na praktyczne, ale i innowacyjne rozwiązania.
Ostatnio zmieniony pn mar 01, 2021 7:00 pm przez bodo, łącznie zmieniany 1 raz.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Co na prezent?

Post autor: Franczeska »

A może pomożesz bratu w organizacji urodzinowej imprezy? Sądzę, że przydać się może na takim przyjęciu na przykład butla z helem. Widziałam, że można taką butlę zamówić na przykład w sklepie internetowym Happenings/pl. Polecam się tam rozejrzeć :)

Sabrinka
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:56 pm
Re: Co na prezent?

Post autor: Sabrinka »

Nie powiem bo to bardzo dobre pytanie. Niby swoją przyjaciółkę znam od lat ale jak przychodzi co do zakupu jej jakiegoś prezentu to mam z tym ogromny problem. Dlatego też przeglądałam internet aby znaleźć coś ciekawego i tak też między innymi trafiłam na galanteria skórzana damska która nie powiem bardzo mi się spodobała. Lecz zastanawiam się czy tego typu galanteria jest nadal w modzie?

Awatar użytkownika
Baszgi41
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 01, 2021 9:45 pm
Re: Co na prezent?

Post autor: Baszgi41 »

W internecie znajdziesz dużo sklepów z ciekawymi prezentami. Polecam posprawdzać.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Co na prezent?

Post autor: zuzia852 »

W prezencie lubię dawać rzeczy które będą praktyczne, mojej siostrze tutaj equishop/com/pl/32-buty-jezdzieckie-buty-na-konie-buty-na-konia-buty-do-jazdy-konnej zamówiłam do jazdy konnej buty nowe. To jej pasja i spędza na tym dużo wolnego czasu więc wiedziałam że będzie zadowolona, tak też było.

izka
Posty: 28
Rejestracja: pt mar 05, 2021 1:16 am
Re: Co na prezent?

Post autor: izka »

A może taka piżama tutumi/pl/pizama-przebranie-kigurumi-stitch-rozowy.html ? Co sądzicie o tego typu rozwiązaniu? Nie tylko można w ten sposób zrobić komuś naprawdę miłą niespodziankę, ale również nie wydać milionów. Poza tym na tej stronie znajdziecie jeszcze wiele innych różnych przedmiotów na prezent.

cynamonka
Posty: 17
Rejestracja: pn mar 08, 2021 5:58 pm
Re: Co na prezent?

Post autor: cynamonka »

Na stronach marki ADAM BARON znajdziecie ciekawie prowadzonego bloga,znajdziecie na nim propozycje prezentów,które zawsze się sprawdzają dla mężczyzn adam-baron/pl/porady/dla-niego-milion-prezentow-jeden-trafiony
Marka ta jest znana ze swoich eleganckich,stylowych i solidnie wykonanych wyrobów z naturalnych skór bydlęcych.Są cenione w kraju jak i poza nim.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Co na prezent?

Post autor: zezowaty »

Jeśli będziecie szukać prezentów na Dzień Ojca to zobaczcie tą ofertę tu taniaksiazka/pl/t/najlepsze-prezenty-na-dzien-ojca Macie tu duży wybór ksiażek przygotowanych z myślą o naszych tatach i ich święcie. Ksiażki o różnej tematyce, w dobrych cenach. Warto sprawdzić tą propozycję.


ODPOWIEDZ