Szukanie pracy

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: bubaa »

Też od jakiegoś czasu pracuję za granicą. Nie narzekam bo mam świetne warunki, dobra pensję i pewność, ze praca faktycznie będzie :) Gdyby interesował Was wyjazd do Holandii to warto zainteresować się ofertą agencji Prisma Worx prismaworx/pl/fortaplant/. Działają na rynku już jakiś czas, gwarantują stabilne i legalne zatrudnienie, troszczą się o swoich pracowników :)

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: menni »

Niby zagranicą zarobki wyższe, ale warunki gorsze no i jest się z dala od rodziny więc chyba lepiej jednak w kraju czegoś poszukać. Na przykład tu medbra.in/ - sporo jest tu ciekawych ofert dla osób pracujących lub chcących pracować w branży medycznej

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: zuzia852 »

Jak szukacie pracy to ja wam powiem że warto jest rozważyć wyjazd za granicę bo tam jednak zarobicie dużo więcej niż u nas. Tutaj zwrot-podatkow/pl macie natomiast firmę która wam pomoże się z podatku rozliczyć zza granicy, nie jest to łatwe i oni się tym zajmą.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Szukanie pracy

Post autor: Android »

A według mnie zamiast wyjeżdżać zagranicę lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty tej witryny viessmann.ovh/ Chłodnictwo i klimatyzacja to przyszłość w naszym klimacie i warto się tym zainteresować. W 1.5 roku online możesz zdobyć zawód i jednocześnie zatrudnienie w przyszłościowej pracy więc chyba warto rozważyć taką opcję.

malinka
Posty: 231
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: malinka »

A jaka was praca interesuje praca dodatkowa, to możecie podziałać sobie jako konsultantka avon. To nie jest trudna praca i ma swój zysk. Poza tym nawet i możecie kupować ich produkty w znacznie korzystniejszej cenie. Także warto nad tą opcją się zastanowić.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: kasiunia »

Szukanie pracy wcale nie jest tak prosta pracą. Wszystko zależy od tego czy chcesz dorobić czy ma to być twoja główna praca. Często jest tak ,że dopiero szczegóły przyszłej pracy nas rozczarowują i ciężko jest je zaakceptować. Wiele osób decyduje się więc na zatrudnienie za granicą. Na jednym z serwisów ogłoszeniowych typu kupię - sprzedam mamy cały dział poświęcony właśnie pracy. Jest tam wiele ofert takich jak np. praca w Holandii od zaraz, może warto spróbować pracy za granicą. Zarabiamy tam w końcu dużo większe pieniądze niż w kraju.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: sofia11 »

Moim zdaniem warto pomyślec o pracy jako opiekunka osób starszych np. w Niemczech! Ja wyjeżdżam do DE z tą firmą Promedica24 własnie jako opiekunka seniorów. Praca nie należy do najlżejszych, ale jest dobrze płatna. Promedica zapewnia odpowiednie wynagrodzenie a także kurs językowy dla osób, które nie znają niemieckiego.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: kasiunia »

Szukanie pracy to dość żmudne zajęcie ale jeśli masz odpowiednie kwalifikacje to jesteś z pewnością poszukiwanym przez pracodawców pracownikiem. Dużym powodzeniem cieszą się profesje związane z branżą IT a dokładniej programiści. Dobrze wiedzieć ile można zarobić na danym stanowisku, więc nic prostszego jak wpisać w wyszukiwarce dane stanowisko np. business analyst zarobki i proszę bardzo. Okazuje się ,że stanowiska związane z branżą IT mogą liczyć na całkiem niezłe zarobki w porównaniu ze średnią zarobków w gospodarce w ogóle.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Szukanie pracy

Post autor: chorobo »

Wiesz co, z tego co pamiętam, to na stronie tego portalu ogloszenia24/pl można znaleźć kilka ciekawych ofert pracy. Może akurat przypadnie ci do gustu jakieś ogłoszenie i postanowisz na nie aplikować. Myślę, że warto spróbować.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Szukanie pracy

Post autor: AsiaS »

Jeśli ktoś szuka pracy za granicą to radzę przede wszystkim szukać ofert pracy cały czas, bo często pojawiają się niespodziewane ogłoszenia. Sama znalazłam pracę za granicą z pomocą rzetelnej agencji polandworkforce/com/francja-praca-dla-par/, która zajęła się praktycznie wszystkimi formalnościami.


ODPOWIEDZ