Własny gabinet kosmetyczny - iMoos

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Własny gabinet kosmetyczny - iMoos

Post autor: Mella »

Cześć!
Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi na temat wyposażenia gabinetu kosmetycznego i przede wszystkim na co warto szczególnie zwrócić uwagę jeżeli chodzi o dobrej jakości urządzenia do modelowania sylwetki i kontur twarzy. Może słyszeliście bądź macie doświadczenia w zakresie urządzeń marki iMoos, pozdrawiam :)

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Własny gabinet kosmetyczny - iMoos

Post autor: Marson »

Jeżeli naprawdę zależy Ci na skuteczności w działaniu, dobrej ofercie i jednocześnie rozwiązaniach które przyciągną klientki to na pewno tutaj mogę polecić Wam, żebyś sprawdziła sobie facebook/com/ifapropolska u których w ofercie można znaleźć urządzenie iMoos wspierające modelowanie sylwetki oraz kontur twarzy bez inwazyjnie i bez bólu, klientki są naprawdę bardzo zadowolone z efektów ;)

Jarsek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 5:21 pm
Re: Własny gabinet kosmetyczny - iMoos

Post autor: Jarsek »

Myślę, że to bardzo dobry wybór bo jeżeli szukacie najwyższej jakości w zakresie urządzeń kosmetycznych to zdecydowanie tutaj iMoos pod względem poziomu i skuteczności działania sprawdza się świetnie. Poza tym jest to bezinwazyjne rozwiązanie które naprawdę daje realne korzyści, po prostu warto odwiedzić stronę ifapro/pl/imoos/ na której od A do Z jest opisany, no i przy tym kontaktując się z ich obsługą klienta która również jest w stanie zawsze doradzić.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Własny gabinet kosmetyczny - iMoos

Post autor: Mella »

Dzięki za pierwsze podpowiedzi, liczę na rozwój tematu :) Rzeczywiście znalezienie dobrego sprzętu kosmetycznego który przynosi realne korzyści nie należy do łatwych zadań :D

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Własny gabinet kosmetyczny - iMoos

Post autor: SebastianUs »

Jak najbardziej zostały w nim wykorzystane nowatorskie systemy selektywnie docierają do wymagających miejsc i zapewniają bezpieczną i bezbolesną pracę. Dodatkowe funkcje pozwalają osiągnąć nowy wymiar odchudzania w kosmetologii estetycznej. Dlatego tak ważne jest aby w swoich biznesach iść z duchem czasu :)

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Własny gabinet kosmetyczny - iMoos

Post autor: treska »

Zgadzam się z wami, wyposażenie salonu jest bardzo ważne - tyczy się to urządzeń jak i kosmetyków. Im lepsza jakość, tym usługi na lepszym poziomie zapewnicie swoim klientom. Możliwe, że zainteresuje was też oferta hurtowni, z ktorej to sama korzystam. Mowa tutaj o permanent24/pl/ - nigdzie indziej nie mają tak przystępnych cen, jak tutaj.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Własny gabinet kosmetyczny - iMoos

Post autor: Android »

Jak masz własny gabinet kosmetyczny to trzeba dbać o jego wyposażenie i dlatego rękawiczki kosmetyczne, środki dezynfekujące czy fotele specjalistyczne zamawiaj w Medyczny Store. Dzięki nim masz pewność że masz najlepszy produkt w najniższej cenie a twoi klienci dostaną to czego oczekują. Przejrzyj ich ofertę i porównaj z konkurencją jak chcesz.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Własny gabinet kosmetyczny - iMoos

Post autor: lunka »

Prowadząc własny gabinet medyczny, niezwykle ważne jest aby podjąć wspólpracę ze sprawdzoną hurtownią kosmetyczną. Od siebie mogę wam polecić n-symbiosis/com/ Mają szeroki asortyment, produkty najwyższej jakości i przystępne ceny.

lustrzanka
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: Własny gabinet kosmetyczny - iMoos

Post autor: lustrzanka »

Dość długo zastanawiałam się czy zainwestować we własny gabinet kosmetyczny. Ale w końcu za namową przyjaciółki postanowiłam spełnić swoje marzenie i poszłam w kierunku własnego biznesu. Zakupiłam kilka nowoczesnym maszyn do depilacji, krolipolizy a także i ostatnio lightderm/pl/cryolipolysis-slimming-machine-cryotec-360-pro/ dzięki czemu oferuję zabiegi usuwania tkanki tłuszczowej na co jest wielki popyt, w zasadzie całym rokiem.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Własny gabinet kosmetyczny - iMoos

Post autor: zuzia852 »

Do własnego gabinetu kosmetycznego jak szukacie odzieży specjalistycznej? Bo muszę zamówić do siebie też, ta odziezdlamedyka/pl/ oferta którą mi znajoma wysłała ponoć jest dobra bo ich odzież jest wygodna, a mi na tym zależy.


ODPOWIEDZ