Przeszczep włosów - zdecydowałybyście się?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Przeszczep włosów - zdecydowałybyście się?

Post autor: Tropicielka »

Przeszczep włosów - zdecydowałybyście się?
Gdybyście zaczęły lysieć?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Re: Przeszczep włosów - zdecydowałybyście się?

Post autor: Ive »

Myślę, że tak, jako kobieta nie wyobrażam sobie chodzenia łyso, bo to wpędziłoby mnie w grube kompleksy, wiec jeśli nie pomogłyby jakies szampony na poprawę mocy cebulek itd to jasne.
Zajrzałam z ciekawości na cennik przeszczepu, tutaj drturowski/pl/pl/przeszczep-wlosow-cennik/ i wydaje mi się że to niewygórowana cena jak za wyleczenie problemu łysienia u kobiety:)

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Przeszczep włosów - zdecydowałybyście się?

Post autor: menni »

To też jakieś rozwiązanie, ale nie wiem czy nie lepiej taka peruka perukikielce/pl/peruki-radom/ się sprawdzi. Ja w każdym razie gdybym miała problem z wypadającymi włosami to zdecydowałabym się na perukę

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Przeszczep włosów - zdecydowałybyście się?

Post autor: irenka »

Przeszczep to dość droga inwestycja. I nie każdemu służy. Nie wszyscy są zadowoleni z efektów tego zabiegu. Więc moim zdaniem peruka jest dobrym rozwiązaniem. Dobrze dobrana będzie wyglądała jak naturalne włosy. Popatrz na modele tutaj peruki-sklep/pl/peruki-radom - zarówno syntetyczne, jak i naturalne pięknie wyglądają. Wybierając perukę można zaszaleć i przejść całkowitą metamorfozę.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Przeszczep włosów - zdecydowałybyście się?

Post autor: karinaMa »

Ale to przecież bardzo indywidualna decyzja. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do perukisklep/pl/peruki-kielce/ i zorientowali się, w jaki sposób moglibyście już teraz poradzić sobie ze znalezieniem odpowiedniej peruki dla siebie. To na pewno dużo tańsza opcja, niż przeszczep włosów.


ODPOWIEDZ