Studiowanie Informatyki

Stopka
Posty: 30
Rejestracja: śr sty 29, 2020 1:29 am
Studiowanie Informatyki

Post autor: Stopka »

Zastanawiam się, czy warto studiować informatykę? Programistów teraz wszędzie pełno.

JagodaLa
Posty: 86
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Re: Studiowanie Informatyki

Post autor: JagodaLa »

Co za pytanie, informatyka to dziś bardzo szeroka branża. Informatycy robią dziś bardzo różne rzeczy. jedni programują, inni obsługują programy, prowadza analizy, zajmują się stronami internetowymi, bazami danych...Każdy z nich ma nieco inne wykształcenie i doświadczenie. Nie prędko zabraknie pracy dla informatyków. Aktualnie trwa rekrutacja na darmowe studia, m. in. informatyczne na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi. Studia dofinansowane są z funduszy unijnych.

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Studiowanie Informatyki

Post autor: tornado »

Przy podjęciu studiów informatycznych przyda się komputer. Trafiłam ostatnio na bardzo ciekawą stronę itnes/pl/ która ma bardzo bogaty wybór . Warto sprawdzić ich ofertę. Bo przy tym kierunku bez komputera się nie obejdzie.

Awatar użytkownika
magdzia55
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 9:41 pm
Re: Studiowanie Informatyki

Post autor: magdzia55 »

Nic na ten moment nie przychodzi mi do głowy. Może ktoś inny Ci pomoże?

Awatar użytkownika
Meath
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 6:09 pm
Re: Studiowanie Informatyki

Post autor: Meath »

Szukam czegoś naprawdę sprawdzonego. Polecicie coś?

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Studiowanie Informatyki

Post autor: goskaa54 »

Ja poszłam w grafikę i musze sobie teraz zamówić nowy komputer na stronie jaką jest laurem/pl/ Znalazłam tutaj bardzo ciekawą stację roboczą po leasingową ale przyda się też dobry monitor z dużą ilością wyświetlanych kolorów aby dobrze odzwierciedlał w programie barwy gdy obrabiam zdjęcia lub coś projektuję.

Awatar użytkownika
Karen253
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 02, 2020 12:34 pm
Re: Studiowanie Informatyki

Post autor: Karen253 »

Bardzo przydatne informacje. Mam nadzieję, że mi pomogą. Wielkie dzięki za pomoc!

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Studiowanie Informatyki

Post autor: pariss »

Jesli interesujesz się informamtyką i chcesz w przyszłości pracować w tym zawodzie to okej. Najwazniejsze to iść za głosem serca. Ja np już w liceum wiedziałam, ze chce iśc na kierunek medyczny i ostatecznie złozyłam papiery na połoznictwo na Mazowieckiej Uczelni Medycznej mum.edu/pl/studia/studia-licencjackie-poloznictwo/. w pazdzierniku zaczym, o uczelni słyszałam już wiele dobrego od osob, które wcześniej kończyły tu np fizjoterapię.

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Studiowanie Informatyki

Post autor: Niko_dem »

Moim zdaniem warto ze względu na stale rosnące zapotrzebowanie na specjalistów z branży IT. Sam ukończyłem studia inżynierskie na kierunku informatyka, a teraz zastanawiam się nad studiami podyplomowymi Warszawa uth.edu/pl/dla-studenta/podyplomowe/studia-podyplomowe z coachingu, rozwoju kompetencji komunikacyjnych i interpersonalnych, bo te umiejętności trochę u mnie kuleją, a są bardzo przydatne w rozwoju zawodowym.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Studiowanie Informatyki

Post autor: menni »

Bardzo przyszłościowy kierunek i jeśli ktoś się dobrze czuje w świecie komputerów to naprawdę warto studiować informatykę. Polecam sprawdzić specjalizacje na uczelni vizja/pl/ , jest ich naprawdę sporo, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie


ODPOWIEDZ