Wędkowanie - najlepszy sport

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Wędkowanie - najlepszy sport

Post autor: kasiunia »

Jeśli szukacie czegoś do zajęcia wolnego czasu - na prawdę polecam wędkarstwo.To sport ,przy którym można się wyciszyć i odpocząć od pracy. Pamiętajcie jednak ,że dobry sprzęt wędkarski, to po prostu komfort tej całej przygody. Mam oczywiście swoje sprawdzone miejsce, gdzie dokonujemy zakupów sprzętowych - fishing-test/pl/ .To jak dla mnie jedne z lepszych sklepów wędkarskich - prócz sprzętu zyskasz fachowe porady.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Wędkowanie - najlepszy sport

Post autor: Franczeska »

O tak, ja również bardzo lubię łowić ryby, niesamowicie mnie to relaksuje ;) Jeśli chodzi o akcesoria wędkarskie, to zaopatruję się w nie przez internet. Na przykład w sklepie internetowym corona-fishing/pl/Katalog,produktow/Odziez_wedkarska_i_akcesoria/17 mają bardzo duży wybór takich rzeczy :)

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Wędkowanie - najlepszy sport

Post autor: kasiunia »

Jeśli szukacie czegoś do zajęcia wolnego czasu - na prawdę polecam wędkarstwo.To sport ,przy którym można się wyciszyć i odpocząć od pracy. Pamiętajcie jednak ,że dobry sprzęt wędkarski, to po prostu komfort tej całej przygody. Mam oczywiście swoje sprawdzone miejsce, gdzie dokonujemy zakupów sprzętowych - fishing-test/pl/producenci/ .To jak dla mnie jedne z lepszych sklepów wędkarskich - prócz sprzętu zyskasz fachowe porady.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Wędkowanie - najlepszy sport

Post autor: zdrowaja »

Można powiedzieć, że to troszkę leniwy sport, ale owszem, jest bardzo ciekawy. Stąd uważam, że warto jest się nim zainteresować. Dla mnie to zawsze ciekawy sposób na spędzanie czasu. Może nie wygrałam zbyt wielu pucharów, ale wiem, gdzie dostać najlepsze zanęty na ryby , albo jak kupować robaki, żeby być pewnym ich świeżości. Nie jestem kompletnym laikiem, ale i specjalistą także nie.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Wędkowanie - najlepszy sport

Post autor: zezowaty »

Uwielbiam wędkowanie szczególnie z pontonu na środku jeziora. Ale to faktycznie to trochę leniwy sport. Dlatego chcę skorzystać z tej oferty tu marbo-sport/pl/product-pol-26663-Stepper-skosny-z-kolumna-i-linkami-S8004-HMS.html Nie jest to drogi sprzęt. Pozwala na ćwiczenia w domu. Wzmacnia się mięśnie a przy okazji gubi zbędne kilogramy.

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Wędkowanie - najlepszy sport

Post autor: knot »

Dobry sklep wędkarski to na pewno wielkaryba/pl/ Nie raz nie dwa już u nich zamawiałem. Dobre ceny i sprawdzeni producenci!

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Wędkowanie - najlepszy sport

Post autor: Android »

Jeśli chodzi o wędkowanie to przyda się taki gadżet jak dobre okulary przeciwsłoneczne bo refleksy wody potrafią oślepić każdego. Myślę że taka marka https://eyewear24.net/product-pol-88776 ... 60811.html spełni twoje oczekiwania. Jest to jedna z wielu dostępnych więc każdy znajdzie swoją.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Wędkowanie - najlepszy sport

Post autor: goskaa54 »

Jeżeli lubisz wędkować to pomysł o tym aby wyczarterować jacht w tej firmie https://www.sailor.pl/ Czarterują jachty od wielu lat na terenie kraju jak i zagranicą. Spędzisz czas wolny na luksusowym jachcie i w spokoju powędkujesz w kraju jak i zagranicą. Na pewno nie pożałujesz tego wyboru.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Wędkowanie - najlepszy sport

Post autor: zuzia852 »

Lubicie wędkować?

Kamilla36
Posty: 75
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Wędkowanie - najlepszy sport

Post autor: Kamilla36 »

Może i fajny ten sport, ale swoje zainwestować też trzeba :) Mój mąż w tym roku zamarzył sobie łódkę. Niby fajnie, ale o nią też trzeba dbać. Wolę zawczasu rozejrzeć się za miejscem gdzie do takiej łódki można kupić części i w taki sposób natknęłam się na stronę: https://mc-sklep.pl/silniki-do-duzych-l ... 2_129.html . Wiedzieliście o niej?


ODPOWIEDZ