Gdzie kupujecie ciuchy?

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: Android »

Jeśli potrzebujesz eleganckich rzeczy jak spódnice, sukienki czy koszule to odwiedź ten sklep naia/com/pl/spodnice-do-pracy bo ja korzystam od dawna i złego słowa nie powiem. Mam nie tylko olbrzymi wybór ale także nowoczesny design i atrakcyjne ceny. Przejrzyj sobie spódnice do pracy bo akurat mają ciekawe ceny. Ja akurat zamówiłam sobie ołówkową.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: lewandowska »

Ja bardzo lubię kupować buty na estetino/pl jest tam bardzo duzy wybór obuwia od tenisówek po szpilki. W dodatku na ich blogu można znaleźć sporo przydatnych porad np. w kwestii wyboru jakie buty do czerwonej sukienki estetino/pl/jakie-buty-do-czerwonej-sukienki ceny i jakość produktów też są świetne :)

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: Franczeska »

Ja na przykład bardzo lubię robić takie odzieżowe zakupy w outletach, ponieważ zazwyczaj można tam kupić bardzo fajne, wysokiej jakości markowe ciuchy za grosze sklep internetowy QUICK outlet oferuje na przykład bardzo szeroki asortyment odzieży takich marek jak GUESS, VERO MODA, GAP, New Look i wiele innych. Jestem przekonana, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ceny są bardzo atrakcyjne, więc naprawdę warto się rozejrzeć ;)

oponka25
Posty: 33
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:49 pm
Re: Gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: oponka25 »

Każdy chyba ma już jakiś swój bardziej wypracowany sposób na kupowanie ubrań. I tak ja zdecydowanie wolę zakupy online, bo nie muszę nigdzie wychodzić. I jak szukałam właśnie jakiś fajnych kurtek przejściowych to między innymi tutaj menway.interia/pl/artykuly-sponsorowane/news-jak-wybrac-dobra-meska-kurtke-przejsciowa-podpowiadamy,nId,5014797 dowiedziałam się kilka bardzo przydatnych wskazówek na ten temat.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: goskaa54 »

Jeśli chodzi o ciuchy to ja od dłuższego czasu wolę kupić fajną tkaninę w tym sklepie tkaniny24/pl/ i zlecić wykonanie danego ubrania mojej krawcowej. Mam idealnie dobrany ciuch i według moich wytycznych a koszt nie jest wcale większy niż w zakupie online. Każdemu radzę spróbować takiego rozwiązania.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: pikawka »

Mi udało się znaleźć fajny sklep z ciuchami dla facetów dewear/pl/pl/c/MEZCZYZNA/14 i na szczęście nigdy nie mamy problemu z doborem rozmiarów bo wszystko dokładnie jest opisane.

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: Amy9602 »

Jeśli ktoś z Was interesuje się modą to zdecydowanie zachęcam do przejrzenia różnych, ciekawych artykułów modowych na premium-outlet/pl/. Znajdziecie tam wiele ciekawostek i wpisów, w jaki sposób wybierać odzież i obuwie!

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: zdrowania »

W różnych miejscach robię zakupy, ale ostatnio coraz częściej zaglądam do internetu. Trafiłam tam swego czasu na bardzo ładną i w dużych rozmiarach bieliznę mybra/pl/firm-pol-1429177548-Gorsenia.html którą potrzebują normalne kobiety :)

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: treska »

No ja kupuję głownie w sklepach online, bo dla mnie to wygoda, osczędność czasu a często też oszczędność kasy :) Mogę porównać ze sobą różne oferty i wybrać to, co podoba mi się najbardziej. Przykładowo, ostatnio większe odzieżowe zakupy zrobiłam w sklepie tono/pl/pol_m_ODZIEZ-DAMSKA_Okrycia-wierzchnie-354.html Polecam wam sprawdzić, myśle że i wam przypadnie do gustu ich oferta

lustrzanka
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: Gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: lustrzanka »

Zależy co konkretnie potrzebuję kupić, ale ostatnio tak szczerze to głównie przeglądam sklepy z odzieżą dziecięcą. Mam dziewczynkę którą uwielbiam stroić i przebierać w różne ciuszki. Kilka dni temu z szipszop/pl zamówiłam bardzo ładną sukienkę którą jak przyszła to od razu ją założyłam mojej kruszynce.


ODPOWIEDZ