Usterki w samochodzie

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Usterki w samochodzie

Post autor: Samanta »

Cześć jak radzicie sobie z usterkami w samochodzie? Starcie się sami coś naprawiać czy raczej zostawiacie to fachowcowi ?? Ja miałam problem niedawno z reflektorami a szczególnie z jednym, który był bardzo zamglony. Nie pomogło szorowanie pastą do zębów jak polecił mi kolega wiec postanowiłam udać się do fachowców. Znalazłam świetną firmę, która zajmuje się takimi oraz innymi sprawami. Jeżeli będziecie mieli podobny problem to warto skorzystać z oferty reflektory.autogamma/pl/index.php/uslugi .

Domis3223
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Usterki w samochodzie

Post autor: Domis3223 »

Czeka mnie wymiana oleju w skrzyni biegów, czy to może mieć wpływ na jakość jazdy, bo ostatnio coś mam dziwne odczucie podczas jazdy, głównie po mieście gdzie ta prędkość jest mniejsza. Co ma na to wpływ, pytam żeby mi od razu to sprawdził i naprawił jeśli będzie taka potrzeba.

Kobietaewka77
Posty: 21
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:53 pm
Re: Usterki w samochodzie

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja mam chyba większy problem, chociaż mam nadzieje, że to jakaś błahostka. Zapaliła mi się kontrolka epc w samochodzie, nie bardzo wiem, o co chodzi. Juto chciałam się wybrać po radę do mechanika, ale właściwie nie wiem, czy on mi cos poradzi. Pewnie więcej na ten temat powie mi elektromechanik. Co radzicie?

Sabrinka
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:56 pm
Re: Usterki w samochodzie

Post autor: Sabrinka »

Usterki w samochodzie zdarzają się i nie unikniemy tego. Dlatego też tak bardzo ważne jest to, aby w miarę możliwości starać się na bieżąco naprawiać wszelkiego typu usterki. Także pamiętajmy jeśli chodzi o opony. Bo mój brat to zamówił do mojego autka takie opony całoroczne z tej strony ceneolokalnie/pl/gdansk/opony-caloroczne bo uważa, że takie opony całoroczne to bardzo dobre rozwiązanie dla mnie.

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Usterki w samochodzie

Post autor: patrycja »

A do tego eurocar-zarow/pl/ serwisu możesz jechać z każdym autem i panowie dają radę, ja i moi znajomi jeździmy tylko tam mimo że niektórzy mają spory kawałek do przejechania

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Usterki w samochodzie

Post autor: Franczeska »

A czy zauważyliście kiedyś w Waszym samochodzie ubywający płyn chłodniczy? I co wtedy zrobiliście? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej autazdusza/pl/uciekajacy-plyn-chlodzacy-poznaj-przyczyny-skutki-koszty-naprawy/ ciekawy artykuł, który opisuje tego rodzaju usterkę w aucie. Polecam się z tym zapoznać ;)


ODPOWIEDZ