Jaka szkoła policealna?

zdrowaja
Posty: 102
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Jaka szkoła policealna?

Post autor: zdrowaja »

Temat jest mi niestety odległy, bo ja na studia nie szłam, ale dziwne jest to, że po liceum trzeba jeszcze 2 lata się uczyć i potem dopiero studia. Dlatego ja uważam, że warto się zastanowić nad wyborem już szkoły średniej. Tu nowaera/pl/szkola-srednia-bez-tajemnic/rekrutacja macie napisane jak wygląda rekrutacja i czy warto .

Kobietaewka77
Posty: 21
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:53 pm
Re: Jaka szkoła policealna?

Post autor: Kobietaewka77 »

Prowadzimy szkole nauki języków, uczymy prawie wszystkich języków łącznie z japońskim i kaligrafią japońską, jednak w związku z obecna sytuacja lista uczniów się zmniejsza, ponieważ ludzie boja się kontaktu z innymi. Postanowiliśmy dotrzeć do większej liczby klientów poprzez media, więc poszukujemy odpowiedniej oferty hosting i domeny dla naszej strony internetowej.

menni
Posty: 87
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Jaka szkoła policealna?

Post autor: menni »

Przy wyborze szkół warto zwrócić uwagę na podręczniki. Nie które wymagają bardzo trudno dostępnych tytułów. Gdyby nie strony tego typu taniaksiazka/pl/t/matura-matematyka-2021 sama nie mogłabym znaleźć wszystkich

karinaMa
Posty: 156
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Re: Jaka szkoła policealna?

Post autor: karinaMa »

Warto się dobrze zastanowić nad tym, co realnie mogłoby sprawdzić się w Waszym przypadku. Jeśli szukacie miejsca, w którym moglibyście zorganizować wyjątkową konferencję, to zdecydowanie powinniście wybrac jak najlepsze miejsce. Osobiście polecam Wam, byście zajrzeli do https://hthouseboats.com/sala-konferencyjna/ i zastanowić się, w jaki sposób moglibyście przygotować konferencje nad morzem. Myślę, że to mogłoby sprawdzić się u Was idealnie.


ODPOWIEDZ