Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: Kswerk »

Na pewno warto rozważyć depilację laserową. Na klinikamiracki/pl/epilacja-laserowa/ poczytaj sobie o tym! :) świetne zabiegi i po wykonaniu całej serii można się pozbyć włosków na stałe!

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: Erin »

Do tej pory nie zastanawiałam się nad takim rozwiązaniem. Ale mimo wszystko warto od czasu do czasu na jakieś zabiegi medycyny estetycznej wybrać się. I tak też zaczęłam szperać w internecie i między innymi natrafiłam na tego linka glowclinic/pl/kontakt.html pod którym to znalazłam namiary na bardzo dobrą i konkretną klinikę medycyny estetycznej. Także może i tym razem zdecyduje się na takie zabiegi.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: gitarka »

Można też zdecydować się na taki zabieg jak na przykład korekcja nosa: zagielmed/pl/korekcja-nosa/. Warto wiedzieć, gdzie się zgłosić na tego typu zabiegi. Jestem pewna, że efekt przypadnie Wam do gustu.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze czy tak że od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wybraniem się do tego gabinetu jolantajakubowska/pl/ W celu wykonania sobie kilku zabiegów kosmetycznych na twarz. Koleżanka mówiła mi, że pracują tam najlepsi specjaliści, więc mogę być spokojna o efekt końcowy zabiegu

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: Mella »

Dlatego jednak warto znaleźć doświadczoną i dobrze ocenianą klinikę medycyny estetycznej w której będziecie mogli skutecznie wykonać konkretne zabiegi zarówno dla poprawy wyglądu twarzy, czy też całego ciała. Ja w Krakowie śmiało mogę polecić Dermedik dermedik/pl/ gdzie możliwy jest zabieg m.in Icoone, czy mezoterapia igłowa i oczywiście powiększanie ust ;)

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: treska »

Ja regularnie korzystam z mezoterapii. Kiedyś chodziłam do kosmetyczki, a obecnie sama wykonuję taki zabieg w domu. Zdecydowałam się na zakup dr pen permanent24/pl/pl/p/Dr-Pen-Derma-pen-A7-mezoterapia/136 który super sprawdza się w domowych warunkach.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: Danuta »

Ja dopiero bede korzystać z zabiegów na twarz tu poczuciepiekna/pl/ Bardzo dużo dobrych opini uslyszałam na temat tego gabinetu urody. Właśnie umówiłam się na pierwszą konsultację - darmową. Mam nadzieję ze szybko dobiorą mi tu zabieg likwidujący tz kurze łapki. Oferta tego gabinetu jest duża - patrzcie w zakładki.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystałyście?

Post autor: Mella »

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań dobrych i skutecznych zabiegów medycyny estetycznej, którzy również świadczą usługi redukcji tkanki tłuszczowej jak na przykład klinika Dermedik u których również miałam okazję skorzystać z usługi mezoterapii igłowej dermedik/pl/mezoterapia-iglowa/ którego celem jest poprawa kondycji oraz wyglądu skóry i włosów. Świetne podejście obsługi, wysoki standard wykonanego zabiegu i co najważniejsze naprawdę mega dobry efekt :)


ODPOWIEDZ