Fajne kosmetyki

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Fajne kosmetyki

Post autor: pikawka »

A może warto wziąć przykład z kobiet żyjących w Arabii Saudyjskiej,są zadbane,nie mają problemów skórnych,ich twarze są zawsze gładkie i zadbane.W Polsce mamy już sklep ,który specjalizuje się w kosmetykach sprowadzanych z tamtych,dalekich stron,z naturalnych balsamów,peelingów i kremów do każdego rodzaju cery.Sklep yasmeen/pl/orientalne-inspiracje/arabskie-pachnidla-podbijaja-europe/ ma w swojej ofercie kosmetyki na bazie migdałów,miodu,kurkumy,cynamonu,miodu,jaśminu i nie tylko.Oferta jest bardzo bogata,a ceny przystępne dla każdego.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: Franczeska »

Jeśli chodzi o fajne perfumy, to ja na przykład bardzo lubię zapach Puma Flowing, taki jak na stronie internetowej francuskieperfumy/pl/puma-flowing.html. Jest bardzo kobiecy, wyrazisty, a jednocześnie nienachalny ;) Polecam :)

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: irenka »

Nie musimy sięgać po kosmetyki z drugiego końca świata. Mamy na polskim rynku polskie marki, na które warto zwrócić uwagę. Znasz markę Tołpa? Jeśli nie to rzuć okiem tu trustedcosmetics/pl/tolpa-bestsellerowe-serie-marki/ . Mają bardzo szeroki asortyment i różne serie kosmetyczne, dopasowane do potrzeb różnych skóry.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: malinka »

Wiele teraz mamy produktów kosmetycznych do wyboru i to dobrych marek. Nie wiem, jak wy ale ja przykładowo mam kilka szczególnych, które bardzo lubię. Chociażby firmę avon - pewnie kojarzycie? Może nawet testowaliście ich produkty, według mnie są naprawdę dobre. A wy jak je oceniacie?

gosiek
Posty: 118
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: gosiek »

Fajne jak fajne, najważniejsze żeby były skuteczne i nie powodowały podrażnień. Już nie raz kupiłam jakiś krem na przykład, użyłam raz i na tym koniec. Dlatego teraz wybieram takie sklepy jak kwiatszafranu/pl/ , gdzie są kosmetyki z naturalnymi składami. Takie są dużo lepsze, zdrowsze o wiele i też skuteczniejsze w działaniu.

matylda
Posty: 30
Rejestracja: pn gru 21, 2020 10:09 pm
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: matylda »

Mi się super sprawdza ten krem permanent24/pl/pl/p/Krem-do-skory-suchej-Healthy-Skin-Cream/357 jest moim najnowszym odkryciem i jednocześnie ulubieńcem.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: goskaa54 »

Ja wolę żeby zamiast fajne kosmetyki były naturalne bo to gwarancja że ciało dostaje to co najlepsze. Dla miłośniczek kąpieli polecam ten produkt 4szpaki/pl/naturalne-polkule-kapielowe bo skóra zostanie nawilżona i należycie odżywiona i unikniecie podrażnień. Warto też obejrzeć ich pozostałe produkty do włosów i pielęgnacji ciała.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: miksturka »

A jakie kosmetyki polecacie do pielegnacji cery trądzikowej?

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: knot »

No z cerą trądzikową to ja sie zmagałam jakiś czas.. masakra. Dopiero jak zaczelam stosowac z tolpy kosmetyki to pomoglo

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: miksturka »

A które dokładnie? Bo z tego co widziaałam, to oni maja kilka serii. I gdzie zamawiasz?


ODPOWIEDZ