Olejek CBD na stres i bezsenność - jaki wybrać?

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Olejek CBD na stres i bezsenność - jaki wybrać?

Post autor: AsiaS »

Hej Wam! Przychodzę do Was z konkretnym tematem..od dłuższego czasu borykam się z problemem bardzo złej jakości snu, właściwie bezsenności..do tego dochodzi stres przez pracę. Zastanawiam się nad wprowadzeniem olejku CBD od Alba Hemp, bo słyszałam pozytywne opinie o nim, do tego moja koleżanka go stosuję i widziałam bardzo fajne efekty. Co myślicie o olejku z tej marki? Pełną ich ofertę możecie znaleźć na bit.ly/olejki_cbd_albahemp :)

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Olejek CBD na stres i bezsenność - jaki wybrać?

Post autor: Amy9602 »

Akurat ten olejekod Alba Hemp mogę polecić, na stres działa wręcz cuda, naprawdę mniej się stresuję, a i samopoczucie lepsze. Poprawa snu widoczna po miesiącu stosowania, także wystarczy byś systematycznym i regularnym - nic więcej! Ja polecam ten olejek, także śmiało możesz go wypróbować ;)

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Olejek CBD na stres i bezsenność - jaki wybrać?

Post autor: karinaMa »

Najważniejsze to nie zwlekać z podjęciem odpowiedniego leczenia. Musicie pamiętać, żę bezsenność czy stres mogą być zwalczane na różne sposoby. Myślę, że ciekawym pomysłem mogłaby być suplementacja takimi środkami jak te ze strony ktomalek/pl/suplementy/nasenne-i-uspokajajace/cs-17/1 Wiem jak trudna jest walka z bezsennością, więc warto podejść do tematu na poważnie.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Olejek CBD na stres i bezsenność - jaki wybrać?

Post autor: Kswerk »

Ja ostatnio wpadłem na bardzo ciekawy artykuł - welbi/pl/trening-autogenny-schultza-na-czym-polega/ Warto poczytać jak macie problemy ze stresem. Sam wiem po sobie jakie to problematyczne

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Olejek CBD na stres i bezsenność - jaki wybrać?

Post autor: irenka »

Nie wiem jak działają olejki, ale wiem, że dostępne są inne naturalne preparaty, które faktycznie pomagają. Ten tutaj lekinatury/pl/pl/nasze-leki/sedomix.html zawiera m.in. wyciąg z melisy, szyszek chmielu, dziurawca i jeszcze kilka innych składników. Uspokaja, łagodzi stany napięcia, ułatwia zasypianie. Warto rzucić okiem.

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Olejek CBD na stres i bezsenność - jaki wybrać?

Post autor: gosiek »

Sklepów z tego rodzaju produktami CBD jak olejki, susze czy jeszcze inne to nie brakuje. To co jest najważniejsze to pewność, że kupujemy produkty jak najwyższej jakości. Zawsze też można użyć specjalnych testów do zweryfikowania składu. Takie testy tutaj wybierzecie bez problemu. Są różne rodzaje w zależności od konkretnej substancji. Wszystko macie tam dokładnie opisane. Dobra sprawa takie testy.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Olejek CBD na stres i bezsenność - jaki wybrać?

Post autor: Danuta »

Ja proponuję zapoznać się z olejkami CBD w tym sklepie tu greencross/pl/nasze-produkty/ Każdy z proponowanych produktów posiada testy laboratoryjne i certyfikat potwierdzający jakość. Olejki CBD to suteczny sposób na walkę z bezsennością. Przed zakupem przeczytajcie instrukcję która mówi o składzie, oddziaływaniu na nasze zdrowie, a też podane jest dawkowanie.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Olejek CBD na stres i bezsenność - jaki wybrać?

Post autor: zuzia852 »

Jeśli szukasz naprawdę dobrego olejku CBD to ja polecam te od hemp-pharm/pl/ . Też zmagałam się z bezsennością, do tego bóle głowy i ogólnie złe samopoczucie (ale czego się spodziewać jak organizm nie miał kiedy się zregenerować). Najpierw siostra mi przywiozła olejek innej firmy, brałam ale średnio widziałam efekty. Potem znalazłam filmik na temat tego po jakie olejki warto sięgać i na co patrzeć przy wyborze. Okazało się, że ten co miałam był tak produkowany, że zawierał w sobie mało wartości odżywczych, mimo sporego stężenia. Zmieniłam na olejki Hemp Pharm i po kilku dniach już była różnica! Naprawdę polecam.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Olejek CBD na stres i bezsenność - jaki wybrać?

Post autor: zdrowaja »

Gdzieś owszem, czytałam, że takie olejki to pomagają się odstresować, ale to też nie tak, że go zastosujecie raz i od tak podziała. Żeby skutek był odczuwalny, należy przyjmować go kilka dni, to jak z suplementem, czy lekiem. Dlatego moim zdaniem dobrze będzie sprawdzić dobrych producentów, żebyście wiedzieli, co przyjmujecie. Może tutaj laume/pl/ zerkniecie?

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Olejek CBD na stres i bezsenność - jaki wybrać?

Post autor: zezowaty »

To prawda że olejki CBD maja dobry wpływ na nasze zdrrowie. Ale są też przeciwwskazania. Dlatego zanim zdecydujecie się na ich stosowanie to zobaczcie tu 4ease/pl/blog/o-cbd/cbd-przeciwwskazania Min znajdziecie tu informacje o interakcjach CBD z innymi lekami. To bardzo ważne - każdy powinien przeczytać ten artykuł.


ODPOWIEDZ