Praca Francja

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Praca Francja

Post autor: AsiaS »

Cześć! Jeśli szukacie zatrudnienia we Francji to mogę polecić Wam oferty na polandworkforce/com/praca-francja/, gdzie poprzez agencję pracy tymczasowej uda Wam się znaleźć odpowiednie zatrudnienie ;)

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Praca Francja

Post autor: Kswerk »

W Polsce też są dobre oferty. Ja znalazłem w imex-logistics/pl/Praca.html a że firma się rozwija, podbija kolejne rynki to ciągle rąk do pracy szukają

luiza34
Posty: 31
Rejestracja: czw mar 04, 2021 6:26 pm
Re: Praca Francja

Post autor: luiza34 »

Teraz we Francji nie jest tak kolorowo. W Polsce można znaleźć dobrze płatne zajęcia. Jeśli lubicie pisać i język polski nie sprawia Wam problemów, to zerknijcie tutaj polecane-strony/pl/ogloszenia-praca-f14/praca-copywriter-funkymedia-lodz-t2079.html . Szukają copywritera. Można wykazać się pomysłowością i poznać nowe trendy. Praca jest interesująca nie ma nudy. Warto spróbować.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Praca Francja

Post autor: menni »

Nigdzie nie jest kolorowo, mamy jednak kryzys po pandemiczny. Dlatego uważam, że najlepiej szukać pracy u nas w kraju, gdyż jej nie brakuje. A już zwłaszcza jeśli jest potrzebna praca Warszawa - w Stolicy można znaleźć wiele ciekawych ofert

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Praca Francja

Post autor: Marson »

Nie tylko liczy się dobre stanowisko, ale również wygodny dojazd do pracy z domu, żeby też nie marnować wielu godzin na stanie w korach. Jeśli ma być to praca w woj. Warmińsko-Mazurskim to warto zajrzeć na fachpraca/pl/oferty-pracy/l/warmi%C5%84sko-mazurskie/ gdzie jest sporo konkretnych propozycji z wielu branż, a jednak wiele firm za fachowców jest w stanie zapłacić naprawdę dużo.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Praca Francja

Post autor: zuzia852 »

Jak planujecie wyjazd za granicę do pracy do Niemiec to tutaj https://zwrot-podatkow.pl/ksiegowosc-niemiecka-gewerbe macie opisane jak wygląda tam księgowość, będziecie jej potrzebować do rozliczenia z podatku. Bo samemu ciężko się za to zabrać jak sie nie zna języka.

kaleta
Posty: 109
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: Praca Francja

Post autor: kaleta »

Dużo opcji zatrudnienia macie w budowlance, zerknijcie - https://pracownikbudowlany.pl/PL
Nie trzeba jechać za granicę. Nawet mając przeciętne umiejętności, da się znaleźć coś sensownego.
Jeśli tylko Wam zależy na pracy, to ją znajdziecie. Sami jednak musicie to wszystko jakoś poukładać.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Praca Francja

Post autor: treska »

Znalezienie pracy tymczasowej to nie jest taka łatwa sprawa. Muszę przyznać, że moja znajoma poleciła mi fantastyczną stroną internetową od firmy MG Solutions, gdzie można znaleźć naprawdę wiele różnorakich prac tymczasowych i to z dobrymi warunkami. Wpisami zastanawiacie się nad tego typu pracą, to moim zdaniem warto przejrzeć ofertę tej firmy.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Praca Francja

Post autor: Kswerk »

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą pracy, warto zajrzeć na stronę https://folimpex.com.pl/. Firma ta cieszy się uznaniem i regularnie poszukuje nowych talentów.


ODPOWIEDZ