Kompleksowa organizacja ślubu

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Kompleksowa organizacja ślubu

Post autor: deborah »

Kompleksowa organizacja ślubu Warszawa - jaka agencję polecacie? Szukam konsultantki, która pomoże zorganizować mi ceremonię ślubną i przyjęcie weselne.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Kompleksowa organizacja ślubu

Post autor: miksturka »

Ja jestem z siebie mega dumna, bo cale przyjecie weselna zaplanowalam sama :) To ogromne wyzwanie, ale ja lubie takie akcje :) Karczma Kujawska w Inowroclawiu ma fajna duza sale, monitorowany parking i najlepsze jedzenie w tej okolicy :)

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Kompleksowa organizacja ślubu

Post autor: Franczeska »

Podczas organizacji ślubu bardzo ważne są oczywiście dekoracje ślubne Sala oraz kościół wymagają odpowiedniego przygotowania. Z tego, co wiem, to szeroki asortyment w tym zakresie oferuje na przykład sklep internetowy Happenings/pl. Może ktoś z Was miał z nim wcześniej do czynienia?

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Kompleksowa organizacja ślubu

Post autor: kasiunia »

Organizowanie wesela nie należy do łatwych zajęć. Trzeba być rzeczywiście dobrym organizatorem by podołać tym wszystkim zadaniom. Jedna z ważniejszych czynności to znalezienie i zamówienie sali weselnej. Następne sprawy to dobry Dj, fotograf no i ustalenie menu. Miłym akcentem imprez weselnych jest obdarowywanie gości drobnymi prezentami. Jednym z nich jest widziany przez nas ostatnio na weselu klucz - otwieracz - z-milosci/pl/klucz-otwieracz-dla-gosci-srebrny-fuksjowe-peonie .Tak więc przyjemne z pożytecznym.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Kompleksowa organizacja ślubu

Post autor: zuzia852 »

To nie łatwe zadanie, ale na pewno uda Ci się zorganizować to wydarzenie jak należy. Właśnie organizuję bal maskowy dla swojej firmy i akcesoria chcę kupić ze strony: partytime/pl/pl/c/Maski-okulary/111 . Być może jakieś akcesoria stąd zainteresują też Ciebie?

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Kompleksowa organizacja ślubu

Post autor: patrycja7 »

A czy macie już wybrane odpowiednie obrączki ślubne? Moim zdaniem taki wybór też jest bardzo istotny. Ten jubiler ma w swojej ofercie najróżniejsze obrączki ślubne lublin: https://wsliwinski.pl/obraczki-slubne-lublin . Myślę, że znajdziecie także coś dla siebie.


ODPOWIEDZ