wystrój

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
wystrój

Post autor: miksturka »

Czeka mnie niedługo zakup lustra do łazienki , nie wiem jaki model wybrać..tyle tego jest że nie wiadomo na co się zdecydować. Fajnie, jakby było porzadne, solidnie wykonane no i w przyzwoitej cenie

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: wystrój

Post autor: miksturka »

A macie jakies swoje ulubione sklepy z oswietleniem? Ja ostatnio szukalam czegos do salonu i zamowilam z elampy/pl :) fajne ceny mają

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: wystrój

Post autor: chorobo »

Wiecie co, z tego co wiem, to na stronie tego sklepu bihome/pl można znaleźć bardzo duży wybór przeróżnych dodatków do domu. Mają bardzo atrakcyjne ceny, więc myślę że bez problemu każdy będzie w stanie znaleźć tam coś ciekawego dla siebie.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: wystrój

Post autor: zuzia852 »

A decydujecie się na współpracę, np. z takim miejscem, jak biuro nieruchomości Kraków czy jednak wszystkim zajmujecie się samodzielnie? Obrót nieruchomościami to spory rynek i myślę, że osoby bez doświadczenia, szczególnie w większym mieście pomogą sobie nie poradzić z kupnem lub sprzedażą nieruchomości, więc warto korzystać z porady.

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: wystrój

Post autor: farah557 »

Macie w swoich mieszkaniach storczyki? Jak się z nimi obchodzicie po przekwitnieniu? Jeśli macie wątpliwości dotyczące odpowiedniej pielęgnacji tych roślin, to zachęcam do lektury tego poradnika https://poradnikogrodniczy.pl/pielegnac ... nieciu.php :) napisany jest w prosty i przystępny sposób, więc przyda się każdemu, nawet początkującemu ogrodnikowi :)

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: wystrój

Post autor: kasiunia »

Wystrojem wnętrz zajmujemy się sami - wraz z mężem, przy wydatnym udziale mojej siostry. Ona naprawdę się na tym zna i bardzo dobrze jej to wychodzi. Bardzo lubimy sztukę a dokładniej malarstwo więc normalną rzeczą jest ,że na ścianach w naszym salonie można spotkać obrazy reprezentujące różne kierunki malarstwa współczesnego . Zawsze uważałam ,że pomieszczenia w których mieszkamy należy ozdabiać tak jak my tego chcemy a nie jak uważają inni.


ODPOWIEDZ