Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: AsiaS »

Wyjeżdżamy :) Ostatnio byliśmy ze znajomymi na nartach i musieliśmy wypożyczyć samochód. Jeśli szukacie sprawdzonej wypożyczalni to polecam omt-wypozyczalnia-samochodow/pl/wypozyczalnia-samochodow-sportowych/, gdzie mają w swojej flocie pojazdu premium lub sportowe.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: Pigwa »

Wg mnie już strach przed pandemią u Polaków wygasł - w końcu ile można? Z mojego najbliższego otoczenia to każdy w końcu gdzieś na ferie planuje wyjechać z dziećmi, czy je samodzielnie wysłać. Ja wysyłam na obóz nad morzeoktours/pl/cat/obozy-krajowe - ale to dopiero we wakacje. W ferie nie jedziemy nigdzie - na nartach/deskach nie jeździmy, a jechać w góry aby pochodzić po śniegu - to nie dla nas:)

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: Magiee54 »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wyjazdem do Kościerzyny. Wczoraj poszperałem trochę w internecie i trafiłem na taki hotel http://koscierzynahotel.pl/ . Wygląda on na całkiem komfortowy. Ma także sporo pozytywnych opinii. Myślicie, że będzie to dobry wybór na nocleg? Czekam na wasze opinie, dzięki wielkie za pomoc!

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: lunka »

Ja cały czas podróżuję, z tym że po Polsce. Nawet oddanie samochodu do mechanika w niczym mi nie przeszkodziło. Żyjemy w XXI wieku, także są różne alterantywy. Jedną z nich jest oczywiście wynajem samochodów Wrocław Dla mnie najlepsza opcja na podróż - zarówno krótką, jak i dłuższą.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: sofia11 »

My w tym roku jedziemy na Mazury. Nie boimy się. Zamówiłam już kamizelki ratunkowe na kajaki i plecaki wodoszczelne. Planujemy wyjazd na co najmniej dwa tygodnie. Rok i dwa lata temu nigdzie nie byliśmy. Mamy dość siedzenia w domu.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: kasiunia »

Staramy się nie przesadzać ale nie zrezygnujemy z naszych wyjazdów w góry. Tam raczej nie spotykamy się z ludźmi więc wędrówki w górach raczej nam nie zaszkodzą.Na drogę zabieramy z sobą prowiant oraz obowiązkowo kawę do specjalnych kubków - aledobre/pl/8472,Termiczny_kubek_samochodowy_zielony_poj_0_5_litra_Adventure_Sagaform.html Każdy z domowników ma swój kolor - mój jest zielony. Pozdrawiam i zachęcam do rozsądnego korzystania ze szlaków górskich.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: malinka »

Ja tam niczego się nie boję i uważam, że trzeba korzystać z takich możliwości. Jak chodzi o mnie to mam dosyć wygodnie, ponieważ podróżuję kamperem. Teraz planuję podreperować go i kupić tutaj intercamp/pl różne części, dodatkowe wyposażenie. A z tego co widziałam to jest tam z czego wybierać.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: Iskra »

Koronawirus już przewija, w mediach pojawiają się teraz inne tematy, a pandemią nikt nie zaprząta sobie głowy. Chociaż nawet jeżeli było dużo zakażeń, to i tak wyjeżdżaliśmy na wakacje do naszego apartamentu w Chorwacji. Uważam, że inwestycja w nieruchomości Chorwacja jest bardzo opłacalna, ich ceny ciągle rosną, a poza tym jest to świetna opcja na spędzanie urlopu czy też wakacji.

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: farah557 »

Pierwszy raz od dwóch lat pojadę w tym roku na urlop. Już naprawdę tego potrzebuję. Mam zabookowany hotel w okolicy Krakowa. Blisko stamtąd na Starówkę, czy do Wieliczki. Ten ośrodek słynie z pięknych pokoi i doskonałej kuchni w niezłej cenie - tutaj jest ich menu tcchotel/pl/restauracja/menu. Wybór win już wprawia mnie w zachwyt.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Wyjeżdżacie teraz gdzies czy się boicie?

Post autor: treska »

A czego tu się bać? Ja jestem właśnie po urlopie nad polskim morzem, gdzie pogoda nam dopisała. Wybraliśmy miejscowość Niechorze, gdzie głównie stołowaliśmy się w tawernapodwodnikiem/pl/ Koniecznie zapiszcie sobie namiar na tę restaurację.


ODPOWIEDZ