laptop do gier

chorobo
Posty: 432
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: laptop do gier

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że sama ostatnio szukałam jakiegoś dobrego serwisu laptopów, ponieważ mój sprzęt zaczął jakoś dziwnie pracować. Kolega podpowiedział mi, że na stronie https://medicphone.pl/serwis-laptopow-warszawa/ znajdę kontakt do najlepszego serwisu laptopów, więc koniecznie muszę się do nich wybrać najbliższym czasie.

sofia11
Posty: 198
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: laptop do gier

Post autor: sofia11 »

Ja mam laptopa do pracy i do gier. Ogólnie działa bez zarzutu. Jak zaczął sie psuc oddałam go do tego serwisu https://wyszukiwarkifirm.pl/firma/serwis-progress i raz, dwa usunęli usterkę. Warto zapisać sobie na nich namiary.

miksturka
Posty: 125
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: laptop do gier

Post autor: miksturka »

A tak z ciekawości zapytam- co robicie z zużytym sprzętem? No bo wiadomo, że laptopy czy komputery nie służą nam wiecznie. Jeśli nie wiecie gdzie się z tym zgłosić , to możecie spróbować tutaj https://zbieracz-warszawski.pl/pl/remarketing-komputerow/ , to jeden z nielicznych punktów w Warszawie, który skupuje zarówno nieuszkodzony jak i niesprawny sprzęt. Potem go naprawiają i sprzedają, także jeszcze ktoś może z tego skorzystać.

patrycja7
Posty: 114
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: laptop do gier

Post autor: patrycja7 »

Moim zdaniem nie ma sensu przepłacać za laptopa. Lepiej pomyśleć na przykład o zakupie laptopa poleasingowego. Polecam rzucić okiem na najtańsze laptopy: https://at-outlet.pl/laptopy .

bubaa
Posty: 132
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: laptop do gier

Post autor: bubaa »

By móc bez problemu grać w sieci online niezbędny jest nie tylko odpowiedni komputer czy klawiatura ale też szybki i stabilny internet :) ja jestem zadowolona ze światłowodu od dostawcy Elpos http://elpos.net/. Warto się do nich zgłosić jeśli mieszkacie w Białymstoku. Rozbudowana oferta, rozsądne ceny, szybka aktywacja usług.

violet
Posty: 190
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: laptop do gier

Post autor: violet »

O, to czeka was duży wydatek, tak jak i mnie w sumie. Taki laptop musi mieć dobre podzespoły, dodatkowo świetnie poradzić sobie graficznie i dźwiękowo. A to nie takie proste. Ja z kolei potrzebuję sprzętu z bardzo dobrym interfejsem do podłączania komputerów. I tu https://forum-mechaniczne.pl/portal/lap ... ry-wybrac/ na szczęście mam podpowiedzi, jaki kupić.


ODPOWIEDZ