Pożyczka bez umowy o pracę?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Pożyczka bez umowy o pracę?

Post autor: chorobo »

Jak już jesteśmy w temacie pożyczki, to myślę że bardzo wiele przydatnych informacji można znaleźć na ten temat na stronie firmy moja-pozyczka/pl . Ja stamtąd dowiedziałam się jak wziąć kredyt 20000 bez zaświadczeń. Tam również polecam tam zerknąć, a myślę że nie będziecie rozczarowani

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Pożyczka bez umowy o pracę?

Post autor: kasiunia »

Jednym z warunków uzyskania kredytu jest zdolność kredytowa a jej ważnym składnikiem jest na przykład umowa o pracę. Tak więc bez stałego źródła dochodów kredytu raczej się nie dostanie. Oprocentowanie kredytów ostatnio mocno wzrosło ,bo wzrósł właśnie wibor .To najważniejsza stawka referencyjna która decyduje o ostatecznym oprocentowaniu kredytów .

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Pożyczka bez umowy o pracę?

Post autor: zuzia852 »

Ja robiłam remont mieszkania w zeszłym miesiącu i musiałam zwrócić się o pomoc finansową, dlatego zdecydowałam się na zaciągnięcie pożyczki w firmie pozabankowej. Nie miałam za dużo czasu dlatego skorzystałam z pomocy porównywarki pożyczkowej taniopozyczam/pl/pozyczka-dlugoterminowa. Tam są fajne informacje.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Pożyczka bez umowy o pracę?

Post autor: violet »

Warto przemyśleć, gdzie będziemy tę pożyczkę zaciągać, bo może się okazać, że nie jest to dla nas dobre rozwiązanie i dlatego należy przemyśleć kolejne kroki. Niemniej jednak zastanawiam sie, czy wiecie, co to fundusz wsparcia kredytobiorców i kto może z niego korzystać. Warto się zapoznać, tutaj kredytypoznan/com/kto-moze-skorzystac-z-funduszu-wsparcia-kredytobiorcow/ .

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Pożyczka bez umowy o pracę?

Post autor: menni »

Tak się zastanawiam czy gdzieś bym dostała kredyt gotówkowy na spłatę chwilówek Łódź , co sądzicie? Mam drobne problemy jeśli chodzi o spłatę zobowiązań i szukam rozwiązania

malinka
Posty: 232
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Pożyczka bez umowy o pracę?

Post autor: malinka »

Wiecie, możliwa jest pożyczka na telefon, drogą online , bez zaświadczeń itd. Ale też trzeba być ostrożnym z takimi pożyczkami, żeby nie wpakować się w problemy. Warto byłoby zatem zerknąć sobie przykładowo na stronę kokos/pl, gdzie możecie sprawdzić aktualny ranking i wybrać jak najlepszą ofertę.


ODPOWIEDZ