Studia podyplomowe

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Studia podyplomowe

Post autor: Iskra »

Jeżeli ktoś z was zamierza udać się na studia podyplomowe, to zdecydowanie mogę wam polecić tą uczelnię https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... omowe.html. Sam chodzę do nich na zajęcia i muszę powiedzieć, że jestem mega zadowolony. Można u nich naprawdę sporo wynieść z zajęć. Polecam gorąco!

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Studia podyplomowe

Post autor: Mella »

Akurat jeżeli chodzi o wybór ciekawych studiów podyplomowych w branży medycznej to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również ficomum.org/ czyli właśnie studia w zakresie Osteopatii, aby jednak studenci wiedzieli i rozumieli jak, kiedy i w jakim celu pracować z pacjentem, by mu pomóc i jednocześnie skutecznie sobie z nim radzić. Według mnie bardzo dobry kierunek i na pewno w późniejszej pracy zawodowej bardzo się przyda. Pozdrawiam serdecznie!

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Studia podyplomowe

Post autor: miksturka »

Studia podyplomowe super sprawa :) W branży budowlanej na przykład bardzo ważne są uprawnienia budowlane. Coraz więcej osób decyduje się na ich zrobienie. Gdyby ktoś z was się przygotowywał właśnie do takich testów, to warto się dobrze dowiedzieć czego trzeba się nauczyć i z jakiego zakresu materiału się przygotować. Na pewno charakterystyka nadproży- ważna kwestia. uprawnienia-budowlane/com/charakterystyka-nadprozy/ podrzucam do poczytania, tam na stronie też jest dostępna unikalna baza pytań do testów :)

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Studia podyplomowe

Post autor: zuzia852 »

Koniecznie wejdźcie sobie na stronę vizja/pl/studia-wyzsze/zarzadzanie,wk6.html , jeśli interesują Was jakiekolwiek studia. Moim zdaniem jest w czym wybierać i śmiało można podjąć się takiego kierunku. Ja tą uczelnię skończyłam i jestem zachwycona.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Studia podyplomowe

Post autor: menni »

Ja bym też właśnie chciała wybrać się na studia podyplomowe fizjoterapia o których już od dłuższego czasu myślę. Z tego co obserwuję to fizjoterapeuci stale są poszukiwani i pracy nie brakuje w tym zawodzie. W dodatku jest ta branża związana z moimi zainteresowaniami :)

lewandowska
Posty: 183
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Studia podyplomowe

Post autor: lewandowska »

Też się zastanawiałam nad studiami podyplomowymi. Na razie jednak wybrałam prawowroclaw.edu/pl/oferta/cyberbezpieczenstwo-studia/ - cyberbezpieczeństwo studia w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu. To niepubliczna uczelnia wyższa, która posiada prestiż i wysoki poziom kształcenia. Kierunek ten preferują też moi znajomi, dlatego na pewno będziemy mogli poznać ciekawych ludzi i realizować swoje pasje.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Studia podyplomowe

Post autor: Franczeska »

A czy oprócz studiów robicie sobie jeszcze jakieś dodatkowe kursy, na przykład językowe? Jakich języków się uczycie? Ja postanowiłam w tym roku zapisać się na kurs włoskiego. Trafiłam na fajny artykuł na stronie internetowej profi-lingua/pl/blog/jak-nauczyc-sie-wloskiego, który podpowiada, jak się takiego języka uczyć :) Polecam ;)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Studia podyplomowe

Post autor: chorobo »

Jeżeli szukacie jakościowych studiów, to moim zdaniem warto zajrzeć do tej uczelni: wseh/pl/pl/page/oferta-edukacyjna/studia-ii-stopnia.html . Moim zdaniem posiadają ciekawy wachlarz różnorakich kierunków. Znajdziecie tam studia pierwszego i drugiego stopnia, a to wszystko w bardzo dobrej cenie. Jeśli szukaliście jakościowe i uczelni, to moim zdaniem warto do nich zajrzeć w wolnej chwili.

minella
Posty: 135
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Studia podyplomowe

Post autor: minella »

Myślę że warto mieć takie studia podyplomowe i ja bym skorzystała z okazji na Waszym miejscu. Zastanawiam się czy jest tu ktoś kto zbiera Hologramy na legitymacje studenckie , słyszałam że sporo osób je teraz kolekcjonuje :)

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Studia podyplomowe

Post autor: bubaa »

A może ktoś z Was skończył już fizjoterapię i zamierza kontynuować naukę na popularnym ostatnio kierunku, jakim jest osteopatia ? jeśli tak to zdecydowanie warto rozważyć opcję złożenia dokumentów na Mazowiecką Uczelnię Medyczną. Wysoki poziom, międzynarodowa kadra wykładowców, rozsądne czesne.


ODPOWIEDZ