Treningi w domu

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Treningi w domu

Post autor: Kswerk »

Jak podepniesz się do aplikacji welbi/pl/aplikacja/ to można fajnie wprowadzać nowe nawyki związane z ruchem i nie tylko :) do tego można sledzic swoja aktywnosc!

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Treningi w domu

Post autor: sofia11 »

ja mam do zrzucenia ponad 30 kilogramów. Ostatnio po przeczytaniu tego artykułu sn2world/com/pl/zycie/15445-dla-kogo-catering-dietetyczny-sprawdz.html postanowiłam zamówić dla siebie cateruing dietetyczny. Ruszam od lutego :) Mam nadzieję, że dzięki niemu uda mi się zrzucić nadprogramowe kilogramy.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Treningi w domu

Post autor: Mella »

W takim razie jak chcecie skutecznie zacząć treningi i skutecznie zadbać o swoją formę to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez sklep titleboxing/pl/pl/c/Profesjonalne/23 w którym będziecie mogli kupić wszystko co potrzebne, zarówno jeżeli chodzi o trwałość i funkcjonalność w codziennym użytku i aby podczas intensywnych treningów szybko się nie niszczyły. Dlatego warto zajrzeć, dopytać obsługi i zacząć owocne treningi. Pozdrawiam i oczywiście zadowalających efektów życzę!

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Treningi w domu

Post autor: menni »

Moim zdaniem świetna rzecz taka domowa siłownia i ja moją wyposażyłam ze sklepu sport-blast/pl/ . Kupiłam tutaj hantle i teraz myślę o tym, by dokupić jeszcze jakiś sprzęt cardio do poprawy kondycji

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Treningi w domu

Post autor: treska »

Moim zdaniem dobry trening personalny polega na tym, że zrzucasz nadmiar kilogramów i zmienia Ci się sylwetka. Zaczynasz ją rzeźbić. Ja już od ponad roku ćwiczę pod okiem trenera, którego znalazłam tutaj formatio/pl/ Bardzo polecam :)

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Treningi w domu

Post autor: lunka »

Pogoda dopisuje, więc uważam że warto skorzystać z siłowni zewnętrznych od fitpark/pl/silownie-zewnetrzne.html Poza tym, nie od dziś wiadomo że aktywność fizyczna na świeżym powietrzu to samo zdrowie.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Treningi w domu

Post autor: zezowaty »

Jeśli lubicie treningi siłowe to zainteresuje was ta oferta tu marbo-sport/pl/pol_m_Gryfy-i-obciazenia_Obciazenia-963.html Jest tu duża oferta obciążeń do sztangi. Do treningu domowego lub do siłowni domowej najlepsze będą obciążenia żeliwne. Ponieważ są one o mniejszych gaborytach.

kaleta
Posty: 109
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: Treningi w domu

Post autor: kaleta »

Ból kolana - gdzie polecacie się udać, aby się tego pozbyć? Jak to załatwić? Mam już zarezerwowaną wizytę w multimed/pl/cennik/cennik-usg/ i będę mieć robione USG w piątek. Czy mam czekać na opinię lekarza czy od razu organizować sobie jakąś rehabilitację? Tutaj nie zanosi się na coś, co samo zniknie bo tak już jest od miesięcy. Jak działać, żeby wyjść na prostą? Bo chwilami naprawdę wszystkiego już się odechciewa...

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Treningi w domu

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli trenujecie w domu to warto zainwestować w porządne i wygodne ubrania dzięki którym treningi będą jeszcze przyjemniejsze. Na stronie brubeck/pl/produkt/koszulka-z-krotkim-rekawem-unisex-base-layer/ możecie znaleźć koszulkę z krótkim rękawem, która dopasowuje się do ciała, nie krępuje ruchów i w dodatku można ją kupić w bardzo dobrej cenie i wysokiej jakości.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Treningi w domu

Post autor: sofia11 »

Ja ostatnio rozważam stworzenie siłowni w domu. Mam szczerze dość dojeżdżania na siłkę. Znalazłam świete sprzety do cwiczeń od Sportsart Fitness i chyba zamówię na poczatek rowerek i bieżnię. Jak mi się spodoba to dokupię jeszcze hantle i kilka innych rezczy.


ODPOWIEDZ