Depilacja laserowa w Rzeszowie

Ennia
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:50 am
Depilacja laserowa w Rzeszowie

Post autor: Ennia »

Polecacie jakiś salon, w którym wykonują depilację laserową twarzy?

Miri
Posty: 81
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:42 pm
Re: Depilacja laserowa w Rzeszowie

Post autor: Miri »

Polecam zapisanie się tutaj:
slowage/pl/oferta/laseroterapia/depilacja-laserowa

W zeszłym roku wybralam się tam na usuwanie wąsika plus kilku włosków, które rosły mi na brodzie. Mialam problem z usuwaniem ich za pomocą wosku bo często pojawiała mi się reakcja alergiczna (zaczerwienienie, krostki). Nie chciałam jednocześnie golić bo było widac, ze mam czarne kropeczki. Włoski miałam dość ciemne tak wieć laser dobrze je złapał.

Pod koniec roku będe wykonywała zabieg przypominający, ale zastanawiam się czy jest sens bo włoski nie są mocne, praktycznie nic nie odrasta :)

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Depilacja laserowa w Rzeszowie

Post autor: wodzirej »

Niestety tak to już bywa, że włoski lubią pojawiać się tam gdzie nie chcemy. A już w szczególności u kobiet z problemami hormonalnymi. Wiem coś o tym, bo sama ma z tym problem. Dlatego też po dłuższych namowach zdecydowałam się zapisać do kliniki SkinClinic w Warszawie właśnie na depilację laserową. Także chociaż w ten sposób mogę pozbyć się tych niechcianych włosków i nie tylko na dłuższy czas

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Depilacja laserowa w Rzeszowie

Post autor: Erin »

Każdy wymienia depilację laserową lecz jak dla mnie to jest nieosiągalny zabieg, gdyż tani nie jest. Dlatego też szukam jakiegoś innego sposobu na pozbycie się niechcianego owłosienia z niektórych partii naszego ciała. Więc szperałam w internecie aby znaleźć coś innego tańszego i równie skutecznego. I tak trafiłam na taką depilacja woskiem baczków która bardzo mnie zainspirowała. Bo jednak na twarzy także pojawiają się niechciane włoski których chciałabym się pozbyć. Myślicie, że to jest dobre rozwiązanie

matylda
Posty: 30
Rejestracja: pn gru 21, 2020 10:09 pm
Re: Depilacja laserowa w Rzeszowie

Post autor: matylda »

Ja depilację miałam wykonywaną w Warszawie w easywaxing/pl/pl/ i z całego serca mogę polecić.Bardzo się stresowałam i obawiałam bólu, a dzięki świetnej atmosferze całkiem się wyluzowałam i zapomniałam o tym że mogę czuć dyskomfort.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Depilacja laserowa w Rzeszowie

Post autor: Kswerk »

Jak zabiegi to w profesjonalnych klinikach jak klinikamiracki/pl/mapa-zabiegow/depilacja-laserowa-zabrze/ Gdzie ma się pewność że nad zabiegiem czuwa specjalista z doświadczeniem

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Depilacja laserowa w Rzeszowie

Post autor: lunka »

Z depilacji powinny korzystać nie tylko kobiety, ale również sportowcy. Na stronie easywaxing/pl/pl/blog/dlaczego-sportowcy-powinni-sie-depilowac/ znajdziecie zresztą bardzo interesujący artykuł na ten temat. Myślę, że was zaciekawi.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Depilacja laserowa w Rzeszowie

Post autor: malinka »

A jak ktoś z was jest z Gliwic lub po prostu w tej okolicy, to możecie zapisać się na epilację laserową do kliniki medestetic-gliwice/pl/zabiegi/epilacja-laserowa , ponieważ ich zabiegi są w pełni bezpieczne i skuteczne. Wykonują je wykwalifikowane osoby, które korzystają ze sprawdzonych, innowacjach sprzętów.


ODPOWIEDZ