Zdalne nauczanie

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Zdalne nauczanie

Post autor: Magiee54 »

Cześć! Poszukuję dobrego i sprawdzonego sklepu, który posiada w swojej ofercie sprzęt do zdalnej nauki. Korzystaliście już może z takich ofert i polecicie coś sensownego? Wczoraj przeszukując internet wpadłem na tą stronę https://mojebambino.pl/5616-zdalna-szkola . Myślicie, że warto w nich zainwestować? Z tego co widzę to mają oni całkiem ciekawe zestawy komputerowe w przystępnych cenach. Warto się na nich skusić?

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Zdalne nauczanie

Post autor: tornado »

Do zdalnego nauczania przyda ci się dobry komputer. Możesz go znaleźć na itnes/pl/ ja dla syna właśnie tam znalazłam. Mają duży wybór w dobrych cenach, więc na pewno znajdziesz odpowiedni według wymagań jakie masz.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Zdalne nauczanie

Post autor: goskaa54 »

Żadną tajemnicą jest fakt że zdalne nauczanie wymaga dobrego komputera, najlepiej laptopa bo nie trzeba dokupować kamerki internetowej. Na stronie laurem/pl/pol_m_Laptopy-100.html znajdziesz bardzo dużo dobrych laptopów o wqysokich parametrach i to na 24miesięcznej gwarancji! A dzięki temu że jest to sprzęt po leasingowy ceny są naprawdę niskie!

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Zdalne nauczanie

Post autor: Franczeska »

Moim zdaniem często nauka on-line może przynosić równie dobre efekty, co nauka w trybie stacjonarnym. Widziałam ostatnio na przykład na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski/online, że Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje bardzo fajne kursy angielskiego on-line. A jak wiadomo, nauka języków obcych to w dzisiejszych czasach podstawa. Polecam więc zastanowić się nad takim kursem ;)

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Zdalne nauczanie

Post autor: Mella »

Myślę, że może być dla Ciebie przydatna pomoc, którą znajdziesz na portalu Wybieram Laptopa, ponieważ w zależności od przeznaczenia, budżetu, czy parametrów można znaleźć najlepsze laptopy dopasowane pod nasze wymagania m.in będą dla Ciebie prawdopodobnie pomocne mini recenzje wybieramlaptopa/pl/mini-recenzje. Pozdrawiam i mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego!

Marylka
Posty: 6
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:23 am
Re: Zdalne nauczanie

Post autor: Marylka »

Ja też potrzebuję laptopa do nauki zdalnej. Koleżanka kupiła ładnego Dell w firmie Scrascom. Czy możecie pomóc mi wybrać jakiś model z ich strony: scrascom/pl/laptopy-poleasingowe ? Ważne by laptop miał ekran 15,6 cali i czytnik DVD. Dziękuję.

Marianna
Posty: 13
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:01 pm
Re: Zdalne nauczanie

Post autor: Marianna »

No właśnie to nauczanie zdalne to dość spore obciążenie dla każdego rodzica. Bo jednak nie każde dziecko ma własny taki sprzęt. Dlatego też i ja muszę kupić drugi laptop dla syna. A że mąż stwierdził, że jak kupować laptopa to raz a konkretnie to szukamy takiego dość szybkiego i nowoczesnego. I tak dowiedziałam się od znajomego, że tutaj magazyn.ceneo/pl/artykuly/macbook-air-2020-specyfikacja został opisany bardzo nowoczesny i z szybkim procesorem laptop

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Zdalne nauczanie

Post autor: malinka »

Aktualnie zdalne nauczanie to najlepsze rozwiązanie, możemy wygodnie się uczyć z dowolnego punktu. Przykładowo ostatnio znalazłam nawet świetne kursy z chemii , które doskonale przygotowują do matury. Planuje się na nie zapisać, ponieważ chciałabym popracować. Takie dodatkowe szkolenie to ogromna dla mnie szansa.

akacja56
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:53 pm
Re: Zdalne nauczanie

Post autor: akacja56 »

w ostatnim czasie wiele osób wykorzystuje swój czas na naukę zdalną. Ostatnio widziałam dobre propozycje języka angielskiego na lincoln.edu/pl/warszawa/centrum/ , może warto by było wybrać się na takie nauczanie.

zdrowotna
Posty: 9
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:59 pm
Re: Zdalne nauczanie

Post autor: zdrowotna »

Zdalne nauczanie to teraz bardzo modna metoda nauki i to nawet języków obcych. Dlatego też i ja sama zastanawiam się nad tym czy by nie zapisać się na język angielki i to online. Więc postanowiłam poszukać dobrej szkoły albo aplikacji i tak trafiłam na tę stronkę rp/pl/Nauka/201229947-Nauka-angielskiego-online---sprawdzamy-co-wyroznia-Tutlo.html dzięki której już wiem jaki sposób nauki dla siebie wybiorę. Kto wie może i moją przyjaciółkę namówię.


ODPOWIEDZ