Ochrona internetu

Awatar użytkownika
Magiee54
Ochrona internetu

Post autor: Magiee54 »

Czy ktoś z was chce zakupić oprogramowanie chroniące internet? Zależy wam na jego skuteczności? W takim razie koniecznie zajrzyjcie na tą stronę https://www.kaspersky.pl/internet-security . Posiadają oni naprawdę świetny program, który bez problemu poradzi sobie z różnymi zagrożeniami. Gorąco polecam!

patrycja
Re: Ochrona internetu

Post autor: patrycja »

Warto też chronić swój telefon czy tablet przed szpiegowaniem taką aplikacją https://avlab.pl/wszystko-co-musicie-wi ... messenger/ . W UseCrypt Messenger używany jest niezależny mechanizm, który sprawia, że trzeba przełamać zabezpieczenia zarówno telefonu, jak i aplikacji. Zastosowanie tych zabezpieczeń powoduje, że po przejęciu telefonu nie będzie możliwe dostanie się do historii rozmów.

lunka

Post autor: lunka »

Najpierw to musisz mieć internet. Dla mnie ważne jest to, aby internet był mega szybki. Dlatego też zdecydowałam się na ofertę Dostawcy internetu Wrocław która odpowiada mi w 100% :) Najlepszą cenę oferują - sami sprawdźcie.

minella

Post autor: minella »

a macie jakiegoś dostawcę godnego polecenia?

bubaa

Post autor: bubaa »

minella pisze:
czw kwie 21, 2022 12:42 pm
a macie jakiegoś dostawcę godnego polecenia?
a to zależy gdzie szukasz? jeśli w Białymstoku czy okolicach to zdecydowanie polecam firmę ELPOS :) Ja jestem u nich już prawie 2 lata, niebawem będę przedłużać umowę. Mają kilka pakietów do wyboru, w mojej lokalizacji jest akurat światłowód :) internet jest nie tylko szybki i stabilny ale do tego także stosunkowo niedrogi :)

kleopatra
kleopatra

Post autor: kleopatra »

Moja firma korzysta z oferty inea biznes i mogę Wam też to rozwiązanie polecić bo teraz każda firma korzysta z internetu a w tym przypadku to nie tylko szybki i stabilny internet bez limitu ale też możliwość korzystania z data center. Dzięki temu sprawnie firma funkcjonuje a wszelkie dane są dobrze zabezpieczone

ODPOWIEDZ