Zdalne nauczanie

Sabrinka
Re: Zdalne nauczanie

Post autor: Sabrinka »

Powiem tak, że to cale zdalne nauczanie ma swoje plusy i minusy. A największym minusem jego jest to , że nie każde dziecko radzi sobie z materiałem. Dlatego też jak zauważyłam problemy u mojego syna z matematyką to muszę coś z tym zrobić. A że ja za bardzo biegła w tym temacie nie jestem to jak dowiedziałam się, że korepetycje matematyka znajdę tutaj tutoringo/com/ to bez namyślania się zarezerwowałam synowi taką lekcję. A potem zobaczymy co dalej.

Tropicielka

Post autor: Tropicielka »

Wydaje mi się, że do zdalnego nauczania jeszcze jako Polacy musimy trochę dorosnąć,
ale może ta cała pandemia to dobry czas żeby rzeczywiście to zrobić?
Sama chodzę na kurs niemieckiego online tu structura/pl/stacjonarnieionline.html
i przyznam, ze pierwsze dni łątwe nie były,
ale potem zaczyna się widzieć coraz więcej korzyści z takich lekcji

Tropicielka

Post autor: Tropicielka »

a noi dodam, że cenowo nauka zdalna jest tańsza :)

menni

Post autor: menni »

Zdalne nauczanie nie jest złe tylko problem jest gdy nauczyciele podchodzą do niego byle jak. W dodatku mimo takie systemu nauczania nadal wymagane są podręczniki które teraz trzeba zamawiam online. Sama niedawno odkryłam taką stronę taniaksiazka/pl/tanie-podreczniki-szkolne-na-rok-2020-2021-ksiegarnia-internetowa-a-562.html i gdyby nie ona nie udało by mi się zakupić kilku książek dla córki

zdrowaja

Post autor: zdrowaja »

Ja się nie chcę negatywnie na ten temat wypowiadać, ale wydaje mi się, że to jest jakaś masakra, co się dzieje. Przecież tak naprawdę nie mamy możliwości dobrego przygotowania dziecka do egzaminów. Czego Ci nauczyciele uczą? No, prawie niczego. Okej, ja dodam, że można pomagać, tu http://gim1.swiebodzin.pl/ nawet mamy podpowiedzi z tego tematu, ale ile można? Od tego jest szkoła.

lewandowska

Post autor: lewandowska »

Zdalne nauczanie ma swoje plusy i minusy, jednak lepiej jest jeżeli dzieci chodzą do szkoły :) Moja siostra przed pandemią zaczęła chodzić na korepetycje, jednak po kilku lekcjach musiała zrezygnować. Znaleźliśmy dla niej korepetytora, który oferował naukę gry na skrzypcach - https://buki.org.pl/korepetycje-online/ ... krzypcach/. Teraz na szczęście nauka jest kontynuowana. Mam nadzieję, że jak najdłużej ;)

ODPOWIEDZ